Listwy boczne - dlaczego warto montować.

list Kategoria: Listwy boczne comment Komentarz: 0 favorite Wyświetlenia: 759
Listwy boczne - dlaczego warto montować.

Czy warto zamontować samochodowe listwy boczne?

Użytkownicy samochodów często zadają sobie to pytanie patrząc na swój pojazd. Samochodowe listwy boczne spełniają dwojaką funkcję. Przede wszystkim chronią powierzchnię drzwi przed uszkodzeniami np. parkingowymi. W niektórych modelach listwy są dedykowane pod konkretne przetłoczenie na powierzchni drzwi jak np. listwy boczne Lexus NX lub Skoda Kodiaq, co dodatkowo chroni powierzchnię przed odpryskami lakieru powodowanymi przez drobne kamienie podczas jazdy. Aby móc odpowiedzieć na pytanie "montować czy nie?", warto poznać cechy jakie posiadają nasze produkty.

Listwy boczne RIDER

Dokładność, dbałość o szczegóły w fazie projektowania, odpowiedni dobór komponentów do produkcji oraz system zarządzania jakością ISO to czynniki, które są gwarantem jakości i estetyki produktów RIDER. Przede wszystkim nasze listwy są wykonywane w technologii formowania z kompozytów PU. Taka technologia produkcji oraz materiał, z którego są wykonane listwy, zapewniają wysoką wytrzymałość, dokładność wymiarową oraz odporność na działanie czynników atmosferycznych oraz szeroki zakres temperatur. Nasze listwy nawet po wielu latach eksploatacji nie płowieją, nie odkształcają i nie odklejają się. Produkowane obecnie przez Z.P.H.U. RIDER listwy boczne, to produkty nowej generacji, o strukturze zapewniającej bezpieczeństwo dla użytkowników i pojazdu. Dobór materiału uwzględnia bezpieczeństwo w przypadku kolizji, mianowicie nasze produkty nie powodują w tego typu sytuacjach żadnych odprysków mogących zagrażać uczestnikom zdarzenia oraz otoczeniu. Listwy nie posiadają żadnych ostrych krawędzi.

Korzyść z montażu

Niewątpliwą korzyścią z montażu listew bocznych RIDER jest zabezpieczenie drzwi samochodu przed uderzeniami powstającymi podczas parkowania w ciasnych przestrzeniach tj. w garażach, pod marketami itp. Naprawa uszkodzeń parkingowych jest często zdecydowanie droższa niż zakup listew. Dodatkowo w naszym sklepie można zamówić dowolny element kompletu listew w przypadku konieczności jego wymiany np. po kolizji drogowej.

Jak zamontować samochodowe listwy boczne RIDER

Listwy RIDER są gotowe do montażu zaraz po wyjęciu z opakowania. Szczegóły montażu opisane są w załączonej do każdego kompletu listew, instrukcji montażu. Montaż nie wymaga żadnej ingerencji w nadwozie samochodu. Listwy posiadają fabrycznie zaaplikowaną taśmę samoprzylepną 3M. Zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmu przedstawiającego przykładowy montaż listew bocznych przeprowadzony przez pracowników naszej firmy. Link do filmu znajduje się tutaj.

niedziela poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło